www.hotel-ubytovani.com
 

Garni Hotel SVITAVY ubytování Svitavy

 
 
 
Garni Hotel Svitavy Svitavy - K hotelu přísluší parkovištěGarni Hotel Svitavy Svitavy - disponuje restauracíGarni Hotel Svitavy Svitavy -  je k dispozici připojení na internetGarni Hotel Svitavy Svitavy -  je k dispozici letní terasaGarni Hotel Svitavy Svitavy - Televize umožňuje příjem satelitních programůGarni Hotel Svitavy Svitavy - Pokoje jsou vybaveny televizoremGarni Hotel Svitavy Svitavy - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouGarni Hotel Svitavy Svitavy - na pokojích je telefon
 

Garni Hotel SVITAVY
Riegrova 7, Svitavy 56802
Česká Republika
Hotel-Svitavy-Garni@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 6 m/s
Garni Hotel Svitavy ubytování Svitavy Aktuální počasí mlha
Doporučte tyto stránky:
 

Garni Hotel SVITAVY - ubytování Svitavy | Vítejte

 
Garni Hotel Svitavy Svitavy Svitavský Garni Hotel je umístěn v klidné čtvrti města Svitavy v těsné blízkosti krytého plaveckého bazénu a krytého koupaliště jen několik minut chůze od překrásného svitavského náměstí.

Garni hotel ve Svitavách ubytování 
Pro hosty je k dispozici 11x dvoulůžkový pokojů, kde  z toho jeden pokoj je pro tělesně postižené, 2x apartmán s vanou, 2 x apartmán se sprchovým koutem a 1x dvoulůžkový apartmán s  kuchyňským koutem. Garni hotel ve Svitavách má pokoje vybaveny kvalitním nábytkem z masivu, své věci můžete uložit do vestavěných skříní.

Ubytování ve Svitavách Garni hotel vybavení
Celý interier svitavského Garni hotelu je vybaven kvalitním kobercem. Návštěvníci mohou při svém odpočinku využít LCD televizi, která patří mezi vybavení všech pokojů. Okna všech pokojů lze zakrýt dálkově ovládanými venkovními žaluziemi. Každý pokoj má vlastní koupelnu s toaletou, umyvadlem, zrcadlem a sprchovým koutem. V apartmánu naleznete koupelnu s vanou a minibar. Vchod do všech pokojů je řešen čipovou kartou.

Ubytování ve Svitavách Garni hotel okolí
Kulturní život ve Svitavách z velké části ovlivňuje Středisko kulturních služeb města Svitav, které spravuje několik kulturních zařízení. Kino, kinokavárnu, Ottendorferův dům (Červená knihovna), Bílý dům (kulturní dům) a divadlo Trám. Ve Svitavách je dále Městské muzeum a galerie a městská knihovna. Dalším subjektem který podporuje spolkovou činnost, pořádání kulturních akcí, přednášek, besed, volnočasové aktivity dětí je Nadace Josefa Plívy.